3 شهريور 1398 18:28:39
جلسات كميته راهبري تدوين سند ملي آمايش سرزمين در مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده نگري با رياست آقاي دكتر آزموده اردلان به نشست هشتم رسيده است.

هشتمين جلسه كميته راهبري تدوين سند ملي آمايش سرزمين در راستاي هم ­افزايي و تسهيل و تسريع در فرآيند اجرائي تدوين سند ملي آمايش سرزمين در تاريخ 28 مرداد با حضور و تعامل كارشناسان گروه پژوهشي آمايش، توسعه و توازن منطقه­ اي و كارشناسان امور آمايش، برنامه­ ريزي و نظارت به رياست آقاي دكتر آزموده اردلان در محل استقرار گروه‌هاي پژوهشي مركز (ساختمان سپند) در حال پيگيري است. 

در اين جلسات تاكنون مواردي چون ساختار و خروجي­ هاي مورد انتظار از سند ملي آمايش، ليست داده­ ها و مستندات مورد نياز، چارچوب مدل تلفيق و نقشه راه عملياتي تدوين سند به همراه برنامه زمان­بندي، تدقيق چارچوب شرح خدمات جامع و مانعِ بخش­ ها، سازوكار اجرايي بررسي و نهايي گرديده است.

همچنين در پايان جلسه هشتم آقاي دكتر آزموده اردلان، ضمن تاكيد بر اهميت و اثربخشي سند ملي آمايش سرزمين، توصيه نموده­ اند كه بايد حداكثر تلاش انجام شود تا سند با كيفيت مناسب در زمان­بندي تعيين شده به مراجع ذي­ربط براي تصويب ارجاع گردد.

گالري تصاوير

تمامي حقوق اين سايت متعلق به مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.
Powered by Tetis PORTAL