21 آبان 1398 14:57:13
مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري نشست تخصصي با عنوان معرفي پروژه مديريت دانش سازمان برگزار كرد.

مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري نشست تخصصي با عنوان " معرفي پروژه مديريت دانش سازمان " روز سه شنبه 21 آبان 1398 با حضور جمعي از مديران و كارشناسان سازمان برنامه و بودجه و مركز پژوهش هاي توسعه آينده نگري در محل سازمان برنامه برگزار كرد.

به گزارش روابط‌عمومي مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري، زهرا اربابي  معاون توسعه منابع انساني و پشتيباني سازمان، در اين نشست اظهار داشت: هر سازماني براي بقا و استمرار فعاليت منطقي و نظام‌مند خود نيازمند روندي است كه از ابتداي پيدايش آن مجموعه، افراد صاحب دانش و بينش، تجارب و اندوخته‌هاي خود را براي بهره‌برداري به ديگر كاركنان انتقال دهند.
وي افزود: چنين انتقال دانشي بسيار ارزشمند است و بدون بار مالي اتفاق مي‌افتد و امروز در اين نشست جمع شده‌ايم كه به تشريح پروژه مديريت دانش در سازمان برنامه و بودجه كشور بپردازيم.
به گفته اربابي، اين پروژه با محوريت مركز توسعه سيستم‌ها و فناوري سازمان برنامه و بودجه كشور در حال انجام است و در اين عرصه نيازمند همكاري و همياري مجموعه مديران و كاركنان سازمان هستيم و اگر اين پروژه به فرجام و انجام مناسب برسد، ثمرات آن باعث ارتقاي دانش همكاران صاحب دانش و نيز مجموعه توانمند و قوي سازمان خواهد شد.

قايل هاي ارائه شده در نشست

گالري تصاوير

تمامي حقوق اين سايت متعلق به مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.
Powered by Tetis PORTAL