12 آبان 1398 11:9:48
دومين جلسه شوراي پژوهشي مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري به رياست دكتر آزموده اردلان برگزار شد.

دومين جلسه شوراي پژوهشي مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري به رياست دكتر آزموده اردلان در محل سازمان برنامه و بودجه كشور برگزار شد. در اين جلسه رياست شوراي مشاورين رئيس سازمان، تعدادي از روساي امور سازمان به نمايندگي از معاونت هاي مربوطه و تعدادي از مديران مركز و صاحب نظران حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومي مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري در اين جلسه، گزارشي از عملكرد پژوهشي مركز در سال هاي 1396 و 1397 و نيم سال  نخست 1398 توسط دبيرخانه شورا ارائه گرديد. همچنين گزارشي از وضعيت مراكز آموزش و پژوهش سازمان هاي مديريت و برنامه ريزي استاني ارائه و در خصوص نحوه تعامل با اين مراكز بحث و بررسي به عمل آمد. در ادامه نماينده معاونت امور استان هاي سازمان، گزارشي در خصوص فعاليت هاي پژوهشي در استان ها ارائه كردند. 
نحوه تعامل مركز و سازمان و جايگاه مركز در نظام پژوهشي و عملكردي سازمان يكي ديگر از موضوعات مهم موردبحث در اين جلسه بود. حاضرين در جلسه با تاكيد بر لزوم تدوين برنامه راهبردي مركز، ايجاد كارگروهي به منظور تدوين پيشنويس برنامه راهبردي مركز را تصويب كردند. همچنين توجه به اثربخشي پژوهش ها و ايجاد رويكرد آينده نگرانه در تمامي پژوهش ها، مورد تاكيد قرار گرفت.

گالري تصاوير جلسه

تمامي حقوق اين سايت متعلق به مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.
Powered by Tetis PORTAL