13 مرداد 1398 16:32:0
جلسه كميته راهبري سند ملي آمايش سرزمين به منظور هم افزايي و تبادل نظر اعضاء كميته راهبري برگزار شد.

جلسه كميته راهبري سند ملي آمايش سرزمين به منظور هم افزايي و تبادل نظر اعضاء كميته راهبري اين سند به رياست جناب آقاي دكتر آزموده اردلان برگزار شد. اين جلسه با حضور جمعي از پژوهشگران مركز و كارشناسان امور برنامه¬ريزي، نظارت و آمايش سرزمين سازمان برنامه و بودجه كشور تشكيل گرديده است. 

به گزارش روابط عمومي مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري، دكتر ازموده اردلان در اين نشست تاكيد نمودند كه برنامه تدوين مطالعات آمايش سرزمين بايد طبق زمانبندي تعيين شده به اتمام برسد. در نتيجه بايد سازوكاري طراحي شود تا در حداقل زمان و با حداكثر كيفيت تدوين سند مذكور به نتيجه مطلوب به انجام برسد.
در اين جلسه موضوعاتي چون  نقشه راه تدوين سند ملي آمايش سرزمين، نسبت مطالعات استاني و ملي آمايش سرزمين، خروجي هاي مورد انتظار از مطالعات تدوين سند ملي آمايش سرزمين، چگونگي مدل تلفيق و شيوه ارتباط موضوعات گوناگون بخشي و فرابخشي و كيفيت و كميت داده هاي مورد نياز مورد بحث و بررسي قرار گرفت. 
در پايان مقرر شد كه جلسات كميته راهبري بطور مداوم و با زمانبندي منظم و مشخص جهت پيشبرد هر چه بهتر تدوين سند ملي آمايش سرزمين در مركز تشكيل گردد.

گالري تصاوير

تمامي حقوق اين سايت متعلق به مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.
Powered by Tetis PORTAL