8 مرداد 1398 19:29:0
برگزاري اولين جلسه هم انديشي كميته دفاعي، امنيتي و پدافند غيرعامل تدوين سند ملي آمايش سرزمين

با توجه به اهميت رعايت ملاحظات امنيتي، دفاعي و پدافند غيرعامل در فرآيند تدوين سند ملي آمايش سرزمين و لزوم ارائه اين ملاحظات به كليه كارشناسان و متخصصان تدوين سند، اولين جلسه كميته ملاحظات امنيتي، دفاعي و پدافند غيرعامل با حضور دكتر آزموده اردلان رئيس مركز پژوهش¬هاي توسعه و آينده نگري، سردار سرلشكر دكتر رحيم صفوي عضو شورايعالي سياستگذاري و راهبري تدوين سند ملي، سردار دكتر جلالي رئيس سازمان پدافند غيرعامل، سردار دكتر قصري رئيس پژوهشگاه علوم انتظامي، دكتر محمدرضا حافظ نيا صاحبنظر حوزه ژئوپليتيك، دكتر شريف مطوف و جمعي ديگر از صاحبنظران و متخصصان اين حوزه و همچنين مديران و كارشناسان مركز برگزار شد. در اين جلسه ضمن ارائه خلاصه اي از اقدامات انجام شده در فرآيند تدوين سند، جايگاه و نقش مطالعات دفاعي، امنيتي و پدافند غيرعامل بعنوان يك گزارش فرابخشي تبيين شد. 

سردار سرلشكر دكتر رحيم صفوي ضمن تشريح اقدامات پيش روي كميته و تقسيم كار انجام شده، بر مشاركت و هم افزايي اعضاي كميته در به سرانجام رساندن اين مطالعه و تصويب ان در مراجع ذيربط ظرف سه ماه آينده و ارائه آن به كارشناسان دست اندر كار مطالعات تاكيد فرمودند. 
همچنين در اين جلسه، آقاي دكتر اردلان، رئيس مركز، بر همكاري و مشاركت مجموعه مركز به منظور تسهيل و تسريع امور مربوط به كميته تاكيد نمودند.

تمامي حقوق اين سايت متعلق به مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.
Powered by Tetis PORTAL