css slideshow by WOWSlider.com v8.8

مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري بيست يكمين نشست خود را با موضوع اقتصاد ديجيتال: بلاك چين؛ كاربردها در برنامه‌ريزي با تأكيد بر كاربردهاي بلاك چين در برنامه ششم و درس‌هايي براي برنامه هفتم توسعه برگزار ميكند.

مركز پژوهش هاي توسعه و آينده نگري بيست يكمين نشست خود را با موضوع اقتصاد ديجيتال: بلاك چين؛ كاربردها در برنامه‌ريزي با تأكيد بر كاربردهاي بلاك چين در برنامه ششم و درس‌هايي براي برنامه هفتم توسعه برگزار ميكند.

رئيس سازمان برنامه‌وبودجه: تدوين سند ملي آمايش و الگوي مطلوب توسعه از اهم ماموريت‌هاي مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري است.

ششمين جلسه گروه پژوهشي توسعه، تأمين مالي و اقتصاد بين‌الملل مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري به رياست دكتر محمدباقر نوبخت معاون محترم رييس‌جمهور با شركت جمعي از پژوهشگران و صاحب‌نظران توسعه در محل استقرار گروه‌هاي پژوهشي مركز (ساختمان سپند) برگزار شد.

پنجمين جلسه گروه پژوهشي توسعه، تأمين مالي و اقتصاد بين‌الملل مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري برگزار شد.

پنجمين جلسه گروه پژوهشي توسعه، تأمين مالي و اقتصاد بين‌الملل مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري به رياست دكتر محمدباقر نوبخت معاون محترم رييس‌جمهور با شركت جمعي از پژوهشگران و صاحب‌نظران توسعه در محل استقرار گروه‌هاي پژوهشي مركز (ساختمان سپند) برگزار شد.

مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري نشست- علمي تخصصي اصلاح ساختار بودجه‌ريزي كشور را برگزار كرد.

مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري روز دوشنبه 14 مرداد 1398 نشست- علمي تخصصي با موضوع اصلاح ساختار بودجه‌ريزي كشور را با حضور جمعي از مديران و كارشناسان اين سازمان و سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها به صورت ويدئو كنفرانس در محل اين سازمان برگزار شد.

جلسه كميته راهبري سند ملي آمايش سرزمين به منظور هم افزايي و تبادل نظر اعضاء كميته راهبري برگزار شد.

جلسه كميته راهبري سند ملي آمايش سرزمين به منظور هم افزايي و تبادل نظر اعضاء كميته راهبري اين سند به رياست جناب آقاي دكتر آزموده اردلان برگزار شد. اين جلسه با حضور جمعي از پژوهشگران مركز و كارشناسان امور برنامه¬ريزي، نظارت و آمايش سرزمين سازمان برنامه و بودجه كشور تشكيل گرديده است. 

برگزاري اولين جلسه هم انديشي كميته دفاعي، امنيتي و پدافند غيرعامل تدوين سند ملي آمايش سرزمين

با توجه به اهميت رعايت ملاحظات امنيتي، دفاعي و پدافند غيرعامل در فرآيند تدوين سند ملي آمايش سرزمين و لزوم ارائه اين ملاحظات به كليه كارشناسان و متخصصان تدوين سند، اولين جلسه كميته ملاحظات امنيتي، دفاعي و پدافند غيرعامل با حضور دكتر آزموده اردلان رئيس مركز پژوهش¬هاي توسعه و آينده نگري، سردار سرلشكر دكتر رحيم صفوي عضو شورايعالي سياستگذاري و راهبري تدوين سند ملي، سردار دكتر جلالي رئيس سازمان پدافند غيرعامل، سردار دكتر قصري رئيس پژوهشگاه علوم انتظامي، دكتر محمدرضا حافظ نيا صاحبنظر حوزه ژئوپليتيك، دكتر شريف مطوف و جمعي ديگر از صاحبنظران و متخصصان اين حوزه و همچنين مديران و كارشناسان مركز برگزار شد. در اين جلسه ضمن ارائه خلاصه اي از اقدامات انجام شده در فرآيند تدوين سند، جايگاه و نقش مطالعات دفاعي، امنيتي و پدافند غيرعامل بعنوان يك گزارش فرابخشي تبيين شد. 

گزارش موجود بخشي از خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را در استان كردستان به تصوير مي‌كشد كه نسبت به 40 سال قبل نشان‌دهنده اتفاقات چشمگير، قابل توجه و شتاب در روند توسعه استان مي‌باشد؛ اميد است با ابراز نظرات راهگشاي خود، دست اندركاران اين نشريه را در تحقق اهداف و رسالت آن ياري فرماييد.

مدرسه تابستاني ۴ «توسعه ايران، چالش هاي گذشته و چشم انداز آينده» برگزار مي شود.

سازمان مديريت و برنامه ريزي استان سيستان و بلوچستان سالنامه آماري 1396 خود را منتشر كرد.

به اطلاع مي رساند سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قزوين از اعضاي هيئت علمي دانشگاه ها، مراكز تحقيقاتي و شركت ها دانش بنيان به منظور انجام طرح هاي پژوهشي در محور هاي مختلف دعوت بعمل مي آورد.

جايگاه اقتصادي - اجتماعي استان قم به روايت هزار شاخص سال‌هاي 1396-1395

فصلنامه تحول اداري به عنوان نشريه تخصصي سازمان اداري و استخدامي كشور، مقالات علمي، مروري، كاربردي ، ديدگاه ها و تجربيات موفق دستگاه هاي اجرايي در موضوعات مختلف مرتبط با نظام اداري از جمله: سياست هاي كلّي نظام اداري ابلاغي مقام معظم رهبري، قانون مديريت خدمات كشوري، برنامه هاي اصلاح و توسعه نظام اداري، توسعه رهبري و مديران آينده در بخش دولتي، ساختار و سازماندهي دربخش دولت، توسعه سرمايه انساني، دولت الكترونيك، نظام هاي مديريتي نوين، سلامت و شفافيت اداري، فرهنگ سازماني در نظام اداري، مديريت توسعه استعدادها، رويكردهاي مديريت هزينه نيروي انساني، آينده پژوهي در مديريت سرمايه انساني، مديريت شايستگي و شايسته پروري، حرفهاي گرايي در مديريت، جانشين پروري و فناوري هاي مديريتي را منتشر كرد.

به مناسبت شانزدهمين سالگرد درگذشت دكتر حسين عظيمي برگزار مي شود؛
هفتمين همايش سالانه مرزهاي دانش اقتصاد توسعه با عنوان «برنامه‌ريزي توسعه؛ ارزيابي تجربه هفتاد ساله»

 هشتمين شماره فصلنامه تخصصي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان با عنوان " توسعه و آينده پژوهي" باتأكيد برمحيط زيست و منابع طبيعي منتشر شد.

سخنراني با موضوع:اثرمولفه هاي سرمايه انساني بر بهره وري نيروي كار

سخنران: دكترعلاالدين ازوجي

زمان: سه شنبه 10صبح - 1397/12/14

مكان: خيابان نلسون ماندلا (آفريقا) موسسه پژوهش و برنامه ريزي آموزش عالي -سالن همايش طبقه 4

 

سمينارها و دوره ها

مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري نشست- علمي تخصصي اصلاح ساختار بودجه‌ريزي كشور را برگزار مي‌كند.

مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري روز دوشنبه 14 مرداد 1398 نشست- علمي تخصصي با موضوع اصلاح ساختار بودجه‌ريزي كشور را برگزار مي‌كند.

كارگاه آموزشي:آشنايي با مفاهيم بودجه و بودجه ريزي در ايران

مركزپژوهش هاي توسعه و آينده‌نگري، كارگاه آموزشي را با عنوان "آشنايي با مفاهيم بودجه و بودجه ريزي در ايران" برگزار مي‌كند.

درباره مركز

 

اين مركز با هدف پشتيباني انديشه‌اي از نظام برنامه‌ريزي و بودجه‌ريزي كشور به منظور مبتني ساختن مستمر آن بر دانش و رويكردهاي علمي در مسير پيشرفت و توسعه و بهبود و همچنين توانمندسازي و ارتقاي نظام برنامه‌ريزي و بودجه‌ريزي جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايد.

پيوند ها
تمامي حقوق اين سايت متعلق به مركز پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري بوده و استفاده از  مطالب آن با ذكر منبع بلامانع است.
Powered by Tetis PORTAL